Lithuania, Vilnius sightseeing, vilnius, lithuania tourism, lithuania travel, Trakai, Nida, elektrinis dviratis, elektrinis, riedis, du ratai

LIETUVA/LITHUANIA

SEGWAY LIETUVA/LITHUANIA

Skype Me™!

SUPER SEGWAY salonas

Tel.: +370 612 34444
e-mail:info@supersegway.com
Adresas: Vilniaus g. 45,
LT-01119 Vilnius, Lietuva.

Direktorius:
Andrius Dudavičius
e-mail: andrius@supersegway.com

Vadybininkas:
Olgerd Moroz
mob.: +370 611 34444
e-mail: segway@supersegway.com




UAB "Aerodream"

Antakalnio g. 2, Antakalnio k. LT-21190 Trakų raj.
Tel. 8 612 34444
Įmonės kodas 210873510
PVM mokėtojo kodas LT108735113
Įreg. VĮ REGISTRŲ CENTRE. Rejestro Nr.BĮ 02-49
AB SEB bankas, banko kodas 70440
Swift kodas CBVILT2X
A/s LT15 7044 0600 0507 8845


Skype Me™!
SIA SUPERSEGWAY LV
Torna str. 4,
Riga LV-1050 Latvija.
E-mail: latvia@supersegway.com
Tel.: + 371 6 722 5404
Fax.: + 371 6 722 5403

Director:
Ivan Brando
Mob.: + 371 2 787 6471

SEGWAY EESTI/ESTONIA

Skype Me™!
OÜ Super Segway
Viru 7, 10140 Tallinn, Estonia
E-mail: rent@supersegway.com
Tel.: + 372 51 200 30 

Director:
Rain Aduson
Tel.: +372 52 86243
E-mail: rain@supersegway.com

SEGWAY POLSKA/POLAND

Skype Me™!

Super Segway Polska
GTR Holding sp.zo.o.
ul. Piotrkowska 68 Łódż 90-105
tel/fax. 0048 42 630 30 38
www.gtrholding.pl
Email: polska@supersegway.com

Dyrektor Generalny:
Ewa Plewińska
Mobile: +48 781 81 81 37
Email: eplewinska@supersegway.com


Dyrektor ds. Segway’a:
Arkadiusz Nowak
Mobile: +48 781 81 81 39
Email: arek@supersegway.com

Manager Sprzedaży
Przemysław Kowalski
Mobile: +48 506 166 840

Email: p.kowalski@firmagtr.pl

Specjalista ds. marketingu i PR
Joanna Plewińska
Mobile: +48 781 25 81 81
Email: joanna@supersegway.com

Specjalista ds. technicznych
Adam Kowalczyk
Mobile: +48 506 166 838
Email: adam@supersegway.com