Lithuania, Vilnius sightseeing, vilnius, lithuania tourism, lithuania travel, Trakai, Nida, elektrinis dviratis, elektrinis, riedis, du ratai

LATVIJA/LATVIA

SEGWAY LIETUVA/LITHUANIA

Skype Me™!
Super SEGWAY UAB
Tel.: +370 612 34444
e-mail:info@supersegway.com
Address: Vilniaus str. 45,
LT-01119 Vilnius, LITHUANIA.

Manager:
Violeta Tyrilo
mob.: +370 612 34444
e-mail: segway@supersegway.com



Компания: ЗАО "Super SEGWAY"

Юридический адрес: Antakalnio деревне Trakų обл.
тел. +370 612 34444
Регистрационный код: 300137475
Код НДС: LT100001846714
Банк: AB Bankas "Swedbank", код банка 73000
Swift код: HABALT22
Банковскуй счет: LT 577300010103051733

SEGWAY LATVIJA/LATVIA

Skype Me™!
SIA SUPERSEGWAY LV
Torna str. 4,
Riga LV-1050 Latvija.
E-mail: supersegway@inbox.lv
Tel.: + 371 6 722 5404
Fax.: + 371 6 722 5403
Mob.: + 371 2 787 6471

SEGWAY EESTI/ESTONIA

Skype Me™!
OÜ Super Segway
E-mail: rent@supersegway.com
Tel.: + 372 51 200 30

Director:
Rain Aduson
Tel.: +372 52 86243
E-mail: rain@supersegway.com

SEGWAY POLSKA/POLAND

Skype Me™!

Super Segway Polska
GTR Holding sp.zo.o.
ul. Piotrkowska 68 Łódż 90-105
tel/fax. 0048 42 630 30 38
www.gtrholding.pl
Email: polska@supersegway.com

Dyrektor Generalny:
Ewa Plewińska
Mobile: +48 781 81 81 37
Email: eplewinska@supersegway.com


Dyrektor ds. Segway’a:
Arkadiusz Nowak
Mobile: +48 781 81 81 39
Email: arek@supersegway.com

Manager Sprzedaży
Przemysław Kowalski
Mobile: +48 506 166 840

Email: p.kowalski@firmagtr.pl

Specjalista ds. marketingu i PR
Joanna Plewińska
Mobile: +48 781 25 81 81
Email: joanna@supersegway.com

Specjalista ds. technicznych
Adam Kowalczyk
Mobile: +48 506 166 838
Email: adam@supersegway.com